Producenci
Regulamin
  • Zakupy w VSF Xuan Huy Hoang mają być dla Ciebie przyjemnością
  • Nie jesteśmy odpowiedzialni za to, że wywołamy u Ciebie głód
  • Dostarczamy takie produkty, jakie sami jemy. Dużo, tłusto dobrze.
  • Jadamy warzywa, ale kto inny je sprzedaje.
  • Nie wykorzystujemy Twoich danych w żadnych niepoprawnych celach.
  • Dostarczamy produkty najszybciej jak potrafimy, chyba, że poprosisz nas inaczej.
  • Jeśli coś poszło nie tak, odezwij się do nas telefonem, facebookiem, albo coś - staramy się pomagać, bo intencje mamy czysto polsko dobre!
  • Kochamy jedzenie i mamy nadzieję, że Wy kochani klienci nasi też. Hej!

 

Regulamin


1. Sklep internetowy działający pod adresem http://spizarniaschabowy.pl prowadzony jest przez VSF Xuan Huy Hoang, nr 5272610146, Regon 365508796, z siedzibą w Warszawie 03-928, ul. Królowej Aldony 5/2
2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową i stacjonarną artykułów spożywczych. 
Zamówienia można składać przez całą dobę.
3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://spizarniaschabowy.pl
4. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
5. W przypadku braku potwierdzenia ze strony Sklepu internetowego w ciągu dwóch dni roboczych prosimy o kontakt mailowy shop@spizarniaschabowy.pl
6. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W przypadku braku możliwości weryfikacji zamówienia Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
7. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru w przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego.
8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmuje decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
9. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon, na życzenia Klientów wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy zamówienie jest opłacone w całości.
10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
11. Sklep internetowy oferuje formę płatności w postaci:
    * gotówki przy odbiorze. Dostępne są dwa miejsca odbioru,
        * Restauracja Schabowy: ul. Obrzeżna 1, 02-691 Warszawa
        * Restauracja Viet Street Food: ul. Królowej Aldony 5/2, 03-982 Warszawa
    * przelewu wykonanego za pomocą Przelewy24.pl. 
Przesyłka zostanie niezwłocznie wysłana, gdy pieniądze wpłyną na konto Sklepu.
12. Do każdego zamówienia z dostawą doliczane są koszty przesyłki.
Cena dostawy zamówień realizowanych na terenie Warszawy:
    * których wartość jest mniejsza od 200 zł wynosi 35 zł
    * których wartość jest większa równa 200 zł wynosi 0 zł.
13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
14. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie przez VSF Xuan Huy Hoang jego danych osobowych, które będą wykorzystywane przez właściciela i obsługę sklepu wyłącznie w celu realizacji zamówień.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY
 
1. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient będący konsumentem w myśl przepisów Kodeksu cywilnego, w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy bez podania przyczyny odstąpienia, składając stosowne oświadczenie na piśmie, na adres podany w  ust. 1.1. Regulaminu.
2. Uprawnienie o którym mowa w ust. 6.1. dotyczy jedynie przypadków sprzedaży konsumenckiej, a więc umów zawartych przez Sklep internetowy z osobą będącą konsumentem w myśl przepisów powszechnie obowiązującego prawa.
3. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić towar do Sklepu. Towar powinien być zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
4. Zwrotowi nie podlegają towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przepisami ustawy o prawach konsumenta, nie można odstąpić (art. 38 ustawy o prawach konsumenta). W szczególności Klient nie może odstąpić od umowy:
* w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
* umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według szczególnego życzenia konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
* umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.
6. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
7. Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód jego zakupu oraz wszelkie inne przedmioty lub dokumenty otrzymane przez Klienta w związku z zakupem towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl